Pan Klapal mi dělal kompletní rekonstrukci bytového jádra od zednických prací po pokládku dlažby a obkladů. Z téměř 60letého bytu v původním stavu se tak stalo útulné místo pro bydlení splňující současné požadavky. Pan Klapal je skutečně "renesanční člověk" a jeho služby můžu vřele doporučit.

Jiří Vrba, Rychnov nad Kněžnou

Již podvakrát jsem využila služeb Vašeho hodinového manžela. Pan Džobák byl vždy příjemný, ochotný a šikovný! Jak napoprvé v bytě, tak napodruhé při špinavé práci na půdě. Tímto mu ještě jednou děkuji a těším se na další příležitost.

Lenka Štěpánová, Rychnov nad Kněžnou

Děkujeme panu Ladislavu Džobákovi za jeho ochotu, vstřícnost, zručnost, rychlost a zodpovědnost. Udělal vše, co bylo zapotřebí a vše funguje perfektně ! Možná bychom ho spíše nazvali hodinovým andělem, než manželem :-) 

Tým DH Setkání, o.p.s.
www.hospicrychnov.cz

Vřele doporučujeme firmu Hodinový manžel (RK), chlapi jsou zkušení, rychlí a šikovní. Broušení podlahy jim šlo pěkně od ruky a s výsledkem jsme spokojeni, parkety to rozsvítilo a starý ošklivý lak je ten tam. Děkujeme!  

Machovi

Potřebovala jsem pomoci s opravou těsnění kolem umyvadla a sprchového koutu. Pan Džobák mi vyšel vstříc ohledně termínu, dorazil přesně a se vším potřebným a během krátké doby vše vyřešil. Navíc ihned dokázal opravit i několik dalších drobností v domácnosti, přestože jsem jej na ně neupozornila předem. Budu doporučovat dalším.

Mgr. Hana Dušáková, Rychnov nad Kněžnou

JSN Boot template designed by JoomlaShine.com