Již podvakrát jsem využila služeb Vašeho hodinového manžela. Pan Džobák byl vždy příjemný, ochotný a šikovný! Jak napoprvé v bytě, tak napodruhé při špinavé práci na půdě. Tímto mu ještě jednou děkuji a těším se na další příležitost.

Lenka Štěpánová, Rychnov nad Kněžnou

Děkujeme panu Ladislavu Džobákovi za jeho ochotu, vstřícnost, zručnost, rychlost a zodpovědnost. Udělal vše, co bylo zapotřebí a vše funguje perfektně ! Možná bychom ho spíše nazvali hodinovým andělem, než manželem :-) 

Tým DH Setkání, o.p.s.
www.hospicrychnov.cz

Vřele doporučujeme firmu Hodinový manžel (RK), chlapi jsou zkušení, rychlí a šikovní. Broušení podlahy jim šlo pěkně od ruky a s výsledkem jsme spokojeni, parkety to rozsvítilo a starý ošklivý lak je ten tam. Děkujeme!  

Machovi

Potřebovala jsem pomoci s opravou těsnění kolem umyvadla a sprchového koutu. Pan Džobák mi vyšel vstříc ohledně termínu, dorazil přesně a se vším potřebným a během krátké doby vše vyřešil. Navíc ihned dokázal opravit i několik dalších drobností v domácnosti, přestože jsem jej na ně neupozornila předem. Budu doporučovat dalším.

Mgr. Hana Dušáková, Rychnov nad Kněžnou

Pana Džobáka jsem chtěl překvapit několika různorodými pracemi. Zabudovat sušák, spravit vrata, instalovat domovní zvonek, natřít podlahu v garáži, spravit židli. Ale nepřekvapil jsem. Byl na všechno připravený a vše udělal. Co zrovna neměl (betonovou směs), tak si hned opatřil. Věděl, co a jak dělat, a hlavně okamžitě postřehl, co je příčinou problému nebo jak to nejlépe udělat. Jak se říká – poctivý fachman. A navíc umí komunikovat, je vstřícný, slušný, pozorný. Pro mne nejen „hodinový manžel“, ale taky hodinový kamarád.

Dr. Oldřich Čepelka, Hodkovice nad Mohelkou

JSN Boot template designed by JoomlaShine.com